سرویس حرفه ای +

خرید رپورتاژ PBN | سرویس بک لینک PBN

محرز است، دریافت بک لینک از سایت های ایرانی ، بیشترین تاثیر را در رشد رتبه سایت در نتایج جستجوی کاربران ایرانی دارد. رپورتاژ PBN ، به آن دست از رپورتاژ ها گفته می شود که در سایت های PBN ثبت می شود. پی بی ان ها ، سایت های خصوصی هستند که به قصد گرفتن اعتبار ساخته می شوند و با این هدف تقویت می شوند و به همین دلیل بک لینک PBN قدرت بسیار زیادی در سئوی خارجی دارد.

نظرات مشتریان

لینک سازی pbn یک سبک بسیار بسیار قدرتمند در لینک سازی است. بک لینک pbn از آن بک لینک هایی است که از طرفی همیشه حرف از قدرت آن سرِ زبان ها بوده است به طوری که بزرگ ترین سایتهای ایران که در رتبه های برتر فهرست بندی های گوگل و الکسا قرار دارند از آن استفاده می کنند و با استفاده از خرید رپورتاژ pbn و تصاحب جایگاه های برتر ، گوی رقابت را از دیگر سایت ها می ربایند.

خرید رپورتاژ pbn

روی دیگرِ بک لینک و رپورتاژ pbn

از طرفی دیگر ، استراتژی صحیح خرید رپورتاژ pbn و روش اصولی لینک سازی pbn و یک معما است. زیرا سئو کار های معدودی هستند که راز ها و تجربیات واقعی خود را در این زمینه بصورت عمومی منتشر کرده اند و اغلب سئو کار ها برای این که نمی توانند به سوال های بسیار زیاد و نه چندان آسان کاربران در زمینه خرید بک لینک pbn و استراتژی آن پاسخ دهند ، صرفاً با مخالفت کردن در خصوص گرفتن این دست بک لینک ها و نسبت دادن عناوین ترسناکی مثل لینک سازی کلاه سیاه یا شمشیر دولبه از پاسخ دادن به این سوالات می گریزند ؛ که باید بگوییم راهکار هوشمندانه ای است.

از بک لینک pbn استفاده می کنیم

لینک سازی pbn ، راهکار های مشخصی برای اجرا دارد که در صورتی که به درستی در نظر گرفته شوند ، اثرگذاری فوق العاده ای خواهند داشت. ما برای وب سایت های زیادی از جمله سایت گیل سئو از لینک سازی pbn استفاده می کنیم ؛ در لینک سازی همین صفحه و تعدادی دیگر از صفحات سایت گیل سئو ، برای افزایش اعتبار سئوی خارجی ، از لینک سازی pbn و مدل های دانشگاهی استفاده شده است که همیشه طبق برنامه ریزی ، نتایج مثبت و رشد رتبه را برای همه تارگت ها به همراه داشته است.

تاثیر واقعی کمپین رپورتاژ pbn / بک لینک pbn چقدر است؟

بک لینک pbn از آن دسته از بک لینک هایی است که اثرگذاری مثبتِ آن در کمترین زمان قابل مشاهده است ؛ به طوری که (با در نظر گرفتن شرایط) بعضاً بعد از یک هفته ، تاثیرات آن بر روی رتبه بندی کاملا ملموس است و می توان با یک بررسی دستی نتایج گوگل به روشنی به این قضیه پی برد.در یک جمله می توان گفت : تاثیر یک لینک سازی pbn خوب ، واقعاً چشمگیر است. کم و کیف کار و میزان تاثیر گذاری pbn هم به استراتژی اجرای pbn و شرایط وب سایت بستگی دارد.

بک لینک انوع مختلفی دارد و از سایت های متفاوتی می توان بک لینک گرفت. مثلا بک لینک های فرومی ، بک لینک های کامنتی ، بک لینک های پروفایلی و… ؛ بسته به سایت مورد نظر ، هر کدام از این بک لینک ها مقدار محدودی قدرت انتفال اعتبار دارد

بنابر این می توان اینطور گفت که با توجه نوع بک لینک ، یک بک لینک می تواند تاثیر کمی داشته باشد و بک لینک دیگری ، تاثیر بیشتری داشته باشد.

  دلیل اول :

سایت های PBN مخصوص لینک سازی هستند

بک لینک pbn ، (یا رپورتاژ pbn) نوعی بک لینک است که قدرت انتقال اعتبار بسیار بالایی دارد. این قابلیت به این دلیل است که سایتِ pbn ، به قصد انتقال اعتبار ساخته می شود. یعنی از اول برای لینک گرفتن ساخته شده و طی مدت طولانی تقویت شده و روی آن به روش های گوناگونی کار شده تا قدرت مناسبی پیدا کند که برای این کار آماده شود.

به همین دلیل انتظار می رود که سایتی که به قصد لینک گرفتن تقویت شده است ، رپورتاژ های پی بی انیِ خوبی بدهد. این خیلی ساده است. اما بک لینک های دیگر در سایت های معمولی درج می شوند که برای این کار ساخته نشده اند بنابراین نباید انتظار تاثیر بک لینک های قدرتمند را از آنها داشت.

  دلیل دوم :

قیمت خرید رپورتاژ pbn و قیمت بک لینک pbn بسیار به صرفه است

دلیل بعدی به صرفه بودن قیمت بک لینک pbn است. رپورتاژ pbn و بک لینک pbn ، در کنار اعتبار خوبی که دارد ، ارزان است. بنابراین می توان تعداد کافی بک لینک یا رپورتاژ  pbnخرید بدون اینکه نگرانی از بابت قیمت آن داشته باشید.

به این دلیل که بک لینک پی بی ان ، قیمت مناسبی دارد ، برای سایت های کسب و کارهای کوچک (که هنوز درآمد زیادی ندارند) بسیار مناسب است. از این گذشته ، بعضی از صفحات سایت ، برای مدیر سایت ، درآمد چندانی ندارند اما نیاز است که آنها را سئو کنیم ، پس سرمایه گذاری روی لینک سازی pbn یا خرید رپورتاژ وبلاگی یکی از بهترین راهکار ها خواهد بود.

  دلیل سوم :

بک لینک های pbn چند لایه ای ساخته می شوند

بک لینک pbn معمولا به گونه ای ساخته می شود که طی چند مرحله ، اعتبار بک لینک ها به سایت شما منتقل شود. یعنی یک سایت pbn برای شما یک رپورتاژ منتشر می کند و در آن به شما لینک می دهد و اعتبار آن برای سایت شما لحاظ می شود.

و دوباره یک سایت به آن صفحه ی بک لینک یا رپورتاژ pbn لینک می دهد که قدرت آن رپورتاژ یا بک لینک باز هم بیشتر شود. و بیشتر شدن قدرت صفحه ی رپورتاژ pbn ، در نهایت باعث افزایش اعتبار صفحه ی سایت شما می شود. برای اینکه این موضوع برایتان روشن تر شود ، به تصویر زیر دقت کنید.

  دلیل چهارم :

سایت های pbn کاملا ایرانی و با محتوای فارسی هستند

یکی از مهمترین ملاک های گوگل برای رشد رتبه صفحات شما در نتایج جستجو های ایران ، این است که شما از سایت های ایرانی بک لینک داشته باشید. یعنی سایت های ایرانیِ خوب ، شما را به کاربرانشان معرفی کنند. سایت های pbn دقیقاً برای اعتبار دادن به سایت های ایرانی ساخته شده اند و به همین دلیل از دامنه های .ir و محتوای کاملا فارسی برخوردار هستند. این ویژگی سبب می شود که خرید رپورتاژ pbn نتایج خیلی خوبی به همراه داشته باشد.

وقتی یک رپورتاژ pbn بخرید ، در واقع اتفاقی که می افتد این است که گوگل می بیند یک سایت ایرانی برای شما یک مقاله ی مرتبط نوشته و در آن به شما با کلمات هدف لینک داده است و در اصل شما را به کاربران خود توصیه می کند. به دلیل برخورداری این نوع بک لینک pbn از تمامی شرایط بالا ، تاثیر چشمگیری را می توان پس از دریافت آن بر روی کلمات کلیدی هدف مشاهده کرد. هر لینک از سایت pbn یک رای به شمار می آید. رای یک سایت ایرانی و تقویت شده که برای رتبه گرفتن در نتایج جستجو های ایران بسیار کارآمد است.

کمپین لینک سازی pbn گیل سئو ، یک سرویس متمرکز و طبیعی سازی شده ی لینک سازی است که قدرت اعتبار دهی بسیار خوبی دارد. این بسته لینک سازی یک بسته ی کامل ، مدل پی بی ان است که در حالت پیش فرض شامل 10 رپورتاژ دائمی است شامل رپورتاژ های pbn تقویت شده و با اتوریتی بالا به علاوه + 2300 بک لینک شبکه ای pbn که بصورت سایت واید ثبت می شوند.

نمایش پلن های رپورتاژ و بک لینک pbn »

نظرات مشتریان سرویس لینک سازی pbn

این سرویس pbn در سه مرحله اجرا می شود :

  • مرحله اول  : بررسی صفحه ی هدف وب سایت شما که قرار است روی آن لینک سازی شود.

قبل از اجرای سرویس بک لینک pbn ، با استفاده از ابزار های انحصاری گیل سئو ، سایت شما از نظر جوانب سئوی داخلی و تکنیکال بررسی شده و میزان بهینه بودن آن و همچینین میزان آمادگی آن برای لینک سازی اندازه گیری می شود و در صورت لزوم ، پیشنهادات رفع ایرادات و بهینه سازی آن برای شما ارسال خواهد شد.

  • مرحله ی دوم : ثبت 10 رپورتاژ HQ با محتوای فارسی یونیک

در این بخش از سرویس ، 10 محتوای کاملا یونیک (غیرکپی) و با کیفیت خوب و با درج تصاویر مرتبط و مناسب برای شما تهیه می شود و در سایت های ایرانی قدمت دار و با کیفیت درج می شود. همه ی سایت های مجموعه بصورت مداوم آپدیت می شوند و به همین خاطر اعتبار آن ها دائماً در حال افزایش است و به این ترتیب اعتبار رپورتاژ ها هم در طول زمان بیشتر می شود. همه ی رپورتاژ های کمپین از تولید محتوای یونیک و اختصاصی ، به همراه و تصاویر مرتبط و همچنین سئوی محتوا برخوردار هستند که مشمول هیچگونه هزینه اضافی نمی باشد. استفاده از محتوای تولید شده توسط کارفرما نیز در صورت درخواست ممکن است.

  • مرحله ی سوم : ثبت بیش از 2230 بک لینک فالو و قدرتمند شبکه ای  PBN بصورت سایت واید

بخش آخر کمپین ، تعیین کننده رنک نهایی صفحات شما در SERP گوگل خواهد بود. در این بخش ، بک لینک های pbn در سه مرحله ی جداگانه ثبت می شوند و مجدداً در سه مرحله ی دیگر ، بک لینک ها ارزیابی و بازبینی می شوند تا از عملکرد صحیح و تاثیر گذاری آنها اطمینان کامل حاصل شود. همه ی بک لینک های pbn در این بخش follow هستند که به همین دلیل ، تمامی اعتبار صفحات لینک دهنده ، به سایت شما ، منتقل می شود.

بک لینک های مربوط به این مرحله به گونه ای طراحی شده اند که رقبا متوجه استراتژی لینک سازی شما نشوند ، به همین دلیل تنها در سرچ کنسول سایت خود شما قابل رویت هستند و در بک لینک چکر ها (مثل moz و ahrefs و semrush) برای هیچ کس دیگر قابل مشاهده نیستند. این بخش بخاطر داشتن تنوع لینک تایپ (نوع لینک) ، کاملا تاثیر مثبت و طبیعی خواهد داشت.

ریسک جریمه لینک سازی PBN ، بستگی به کیفیت آن pbn دارد. سرویس لینک سازی pbn گیل سئو یک سرویس با کیفیت است که کیفیت آن بخاطر رعایت مواردی است مثل :

  • آیپی متفاوت سایت ها (different referring ip)
  • عدم استفاده از محتوای کپی (استفاده از 10 محتوای یونیک و اختصاصی)
  • دامنه های متفاوت با مالکیت های مختلف (whois different TLD & domains)
  • رعایت تناسب فالو نوفالوی بک لینک ها (اضافه کردن بک لینک نوفالو برای طبیعی سازی)
  • استفاده از بک لینک تایپ های مختلف (different backlink types)

بخاطر همین موارد سایت های استفاده شده ، این کمپین طبیعی سازی بسیار طبیعی است. ما حتی برای طبیعی سازی بیشتر ، 2 یا 3 رپورتاژ در سایت های اتوریتی بالا بصورت نوفالو ثبت می کنیم که لینک سازی از هر نظر بی نقص و کامل باشد. به همین دلیل با اطمینان کامل میتوان گفت ریسک جریمه شدن در این کمپین نزدیک به صفر است. تجربیات و نظرات مشتریان قبلی بسیار امیدوار کننده و نشان دهنده ی کیفیت خوب و تاثیر گذاری مثبت این سرویس است.

این سرویس برای چه سایتهایی مناسب است؟

سرویس لینک سازی pbn گیل سئو ، به دلیل داشتن موارد طبیعی سازی و ایجاد تناسب مناسب نوع لینک دهی ، برای همه ی سایت ها مناسب بوده و تاثیر مثبت خواهد داشت. کیفیت محتوایی و زمانبندی انتشار رپورتاژ ها به بهینه سازی و کاهش ریسک هرچه بیشتر کمپین کمک می کند و به همین خاطر خیال شما از هر بابت در این کمپین آسوده خواهد بود.

چه زمان تاثیرش را می بینیم؟

بسته به این که کدام پلن را تهیه می کنید ، زمان اثرگذاری کمپین pbn متفاوت خواهد بود. در پلن هایی که لینک سازی لایه دومی دارند ، رپورتاژ ها تا چند برابر حالت معمولی قوی می شوند و به همین دلیل اثرگذاری بیشتر و سریع تری دارند ؛ اما در کل و به طور پیش فرض ، با فرض اینکه شرایط سئوی داخلی و تکنیکال وب سایت ، در حد کافی رعایت شده باشد ، نتایج بسته به میزان رقابت بین 2 الی سه هفته در جستجوی گوگل و سرچ کنسول قابل مشاهده است.

اتوریتی سایت ها چقدر است؟

میانگین اتوریتی سایت های استفاده شده در سرویس بک لینک pbn گیل سئو ، 46 است. این عدد مربوط به دامین اتوریتی ، یا اعتبار دامنه است. به طور کلی از سایت های مختلفی در این کمپین استفاده می شود. بیشتر وب سایت ها برای انتقال اعتبار ، و یکی دو سایت برای طبیعی سازی در نظر گرفته شده اند که هر کدام اعتبار مناسب و قابل قبولی داشته و در افزایش دامین اتوریتی و رشد رتبه سایت تاثیر مثبتی دارند. مدل این کمپین بصورت شبکه ای یا pbn اجرا می شود که در صورت اجرای لایه ای ، قدرت و اعتبار را طی چند مرحله به صفحه ی مقصد منتقل می کند.

محتوا را باید خودمان ارسال کنیم؟

گیل سئو در استراتژی این کمپین لینک سازی pbn ، استفاده از محتوای یونیک و دست اول را جزء ملزومات اجرای تاثیرگذار کمپین دانسته و برای اجرا ، حتماً به 10 محتوای یونیک نیاز است. اما به دلیل اینکه ممکن است شما امکانات و شرایط تولید این تعداد محتوا را نداشته باشید ، گیل سئو سرویس تهیه ی محتوای رایگان را برای این کمپین لینک سازی در نظر گرفته است ؛ به وسیله ی این خدمت ، درصورتی که کارفرما محتوایی (غیر کپی) برای اجرای کمپین در نظر دارد می تواند برای مجری ارسال کند ، در غیر این صورت ، بصورت رایگان 10 محتوای یونیک و مرتبط به تصاویر مربوطه برای سرویس در نظر گرفته می شود.

چند لینک و چند کلمه ی کلیدی می توانیم ارسال کنیم؟

این یک لینک سازی انبوه است؟

به هیچ وجه یک کمپین لینک سازی انبوه نیست. این یک کمپین لینک سازی pbn ، با حفظ شرایط طبیعی است و از کمیت و کیفیت متعادلی برخوردار است و در با حفظ زمانبندی و در چند مرحله ی کاملا کنترل شده اجرا می شود. در هنگام اجرای هر مرحله ، سنجه های مشخصی برای اعتبار سنجی رپورتاژ ها و بک لینک های pbn در نظر گرفته شده است و لینک ها با فاصله ی زمانی ثبت می شوند ؛ به همین دلیل کاملا با لینک سازی انبوه و اسپمینگ تفاوت داشته و با در نظر گرفتن استاندارد های لینک سازی طبیعی اجرا می شود.

چه زبان هایی پذیرفته می شود؟

این سرویس بهترین تاثیر را بر روی رشد رتبه ی سایت ، در نتایج ایران و جستجو های فارسی دارد و می توان گفت مخصوص زبان فارسی است و به همین دلیل هیچ زبان غیر فارسی پذیرفته نمی شود. در صورتی که قصد لینک سازی با سایر زبان ها (همچون عربی و انگلیسی و…) را دارید ، گیل سئو خرید رپورتاژ خارجی (خرید بک لینک خارجی معتبر) و خرید بک لینک و رپورتاژ edu را به شما پیشنهاد می کند.

یک پله جلو تر می رویم

رپورتاژ و بک لینک های pbn ، در سایت هایی ثبت می شوند که برای افزایش اعتبار سایت های ایرانی ساخته شده اند و با این هدف تقویت شده اند ، از این رو بهترین نوع بک لینک برای رشد دادن رتبه سایت های فارسی در ایران هستند. از بسته های ترکیبی لینک سازی pbn گیل سئو «با تضمین مناسب ترین قیمت» دیدن کنید.