خرید بک لینک خارجی معتبر

بک لینک معتبر خارجی ، از تاثیر گذار ترین نوع بک لینک هایی است که می توانید برای وب سایت خود دریافت کنید. بک لینک خارجی معتبر بک لینکی است که در سایت های خارجی ، اما با محتوای فارسی و بصورت رپورتاژی ثبت شود و از اتوریتی خوبی برخوردار باشد. بک لینکی که این شرایط را داشته باشد بک لینک خارجی معتبر است و برای رشد اعتبار سایت بسیار موثر است. هر چقدر اعتبار سایت خارجی که از آن بک لینک دریافت می کنید بیشتر باشد ، تاثیر بیشتری برای کسب رتبه در نتایج گوگل خواهد داشت. به همین دلیل است ک خرید بک لینک از یک سایت معمولی با خرید رپورتاژ خارجی معتبر زمین تا آسمان تفاوت دارد.

خرید بک لینک معتبر خارجی (بین المللی)

قطعاً اگر در سایت های مختلفی بک لینک ثبت کردید و نتیجه ای نگرفتید ، خرید بک لینک خارجی بهترین راه حل برای به رتبه رسیدن سایت شماست . جمله های انگیزشی را دور بریزید. خیلی کم اتفاق می افتد که حرکت های کوچک ، نتایج بزرگی به همراه داشته باشند ؛ نه وقتی که رقیب شما رپورتاژ آگهی هایی با هزینه های چند میلیونی برای سایت خود ثبت می کند و شما در چند سایت معمولی بک لینک می خرید. برای رقابت با رقبایی که سرشان به تنشان می ارزد ، باید تکنیک های قدرتمندی در سئو بلد باشید ، خرید بک لینک معتبر بین المللی برای رقابت با رقبای سرسخت یکی از برترین تکنیک های قدرتمند در سئوی خارجی است. این روشی است که سایت های بزرگ از آن استفاده می کنند و همیشه در رتبه های برتر گوگل باقی می مانند.

 

داستان این است که :

کلیشه ها توی کَت گوگل نمی روند

گوگل نگاه می کند که سایت شما را چه سایت هایی معرفی کرده اند و هر سایت چقدر اعتبار دارد. دقیقاٌ این مورد در میان آدم ها نیز رایج است. وقتی شما به بانک می روید تا وام بگیرید ، باید چند نفر اعتبار شما را تضمین کنند و بانک به اعتبار ضامن ها به شما وام بدهد. در گوگل هم باید چند سایت به شما اعتبار بدهند تا گوگل به حساب اعتبار آنها ، به شما اعتماد کند و سایت شما را در نتایج نشان بدهد. به این مورد در سئو ، تراست ابیلیتی گفته می شود که خرید بک لینک های خارجی معتبر ، میزان بالایی تراست ابیلیتی دارد و آن را به سایت شما منتقل می کند. بنابراین هر چقدر سایت هایی که به شما بک لینک می دهند معتبر و با ارزش تر باشند ، گوگل بیشتر روی بک لینک آنها حساب می کند در رتبه بندی آن را تاثیر می دهد.

اعتبارِ یک بک لینک معتبر ، اعتبارِ سایت شما را تعیین می کند

به عکسهای پایین توجه کنید :

 

فرض کنید شما قرار است ، برای کاری از یک نفر کمک بگیرید یا فرض کنید می خواهید شخصی را برای استخدام ، انتخاب کنید. به تصاویر بالا نگاه کنید. شما به کدام یک اعتماد می کنید؟ شخصی که با لات و لوت هم کلام است؟ کسی که در کنار افراد متدین قدم بر می دارد؟ یا کسی که افراد متشخص در کنار او هستند؟ انتخاب با شماست. شما به کدام یک اعتماد می کنید؟

گوگل همین گونه به سایت شما نگاه می کند

چه سایت هایی به سایت شما بک لینک داده اند؟ این که سایت شما در چه اجتماعی در وب قرار دارد ، اعتبار سایت شما را تعیین می کند. اگر سایت های بی کیفیت و اصطلاحاً سایت های زرد به سایت شما لینک داده باشند ، گوگل به چشم همان سایتها ، به سایت شما نگاه می کند. اگر سایت های معمولی به سایت شما لینک داده باشند ، به چشم گوگل شما یک سایت معمولی خواهید بود و اگر سایت های بین المللی به سایت شما لینک داده باشند ، سایت شما سایتی است که در دنیا درباره ی آن صحبت شده و اعتبار بین المللی دارد. به همین دلیل با خرید بک لینک معتبر خارجی ، که در سایت های بین المللی ثبت می شوند ، وب سایت شما اعتبار قابل توجهی را به دست می آورد و از دید گوگل ، یک سر و گردن از سایت های رقیب بالاتر خواهد بود.

فرض کنید جای گوگل هستید ؛ کدام بک لینک معتبر تر است؟

  • خرید بک لینک از سایت های اسپمر و تبلیغاتی؟
  • خرید رپورتاژ وبلاگی از وبلاگ های تازه کار؟
  • خرید بک لینک از سایت های معمولی؟
  • خرید بک لینک از سایت های مجله ای و خبری؟
  • خرید بک لینک EDU و GOV (دانشگاهی و دولتی)؟
  • یا خرید رپورتاژ خارجی و معتبر بین المللی؟

گوگل به این موارد به خصوص بسیار اهمیت می دهد. به همین دلیل به این نتیجه می رسیم که هر چقدر سایتی که از آن بک لینک تهیه می کنید ، سایت بزرگ تری باشد ، اعتبار بیشتری دارد و به تبع خرید یک بک لینک خارجی که در سایت بین المللی درج شود ، تاثیر خارق العاده ای روی سئوی خارجی و رشد رتبه ی صفحات در گوگل دارد.

خرید بک لینک خارجی معتبر با  اتوریتی +90

اتوریتی معیاری است بین 1 تا 100 که از آن به عنوان معیار بررسی اعتبار سایت ها برای خرید بک لینک استفاده می شود. هرچه اتوریتی به 100 نزدیک تر باشد ، برای گوگل آن بک لینک معتبر تر است. کمپین بک لینکی خارجی گیل سئو شامل یک بسته ی کامل رپورتاژ معتبر ، در سایت های خارجی با اتوریتی +90 است که از هر لحاظ  ، ایده آل ترین بک لینک های خارجی به شمار می آیند. این کمپین به خوبی می تواند اعتبار وب سایت شما را تا حد بسیار خوبی افزایش داده و موجب افزایش اعتماد موتور های جستجو به سایت شما و افزایش رتبه و بازدید ارگانیک شود.

قیمت خرید بک لینک معتبر خارجی

دریافت بک لینک از سایت های اتوریتی بالا ، باعت افزایش دامین اتوریتی سایت شما شده و رتبه سایت شما را در نتایج بسیار بالا تر می برد و در نتیجه بازدید سایت شما را بیشتر می کند. اما قیمت این بک لینک ها معمولا بالاست. در حال حاظر سایت های رپورتاژی ایرانی که کیفیت قابل قبولی داشته باشند ، قیمت های نسبتاٌ بالایی برای درج بک لینک دریافت می کنند. از جمله این سایتها می توان به سایت های زیر اشاره کرد :

خرید بک لینک خارجی معتبر

کمپین بک لینک خارجی گیل سئو، در سایت هایی اجرا می شود که بصورت میانگین اتوریتی +93 دارند. با توجه به جدول قبلی ، به نظر شما هر بک لینک با اتوریتی +90 چقدر می تواند باشد؟ اگر قیمت خرید هر بک لینک خارجی معتبر با اتوریتی +90 ، یک دهم قیمت های بالا ، باشد منصفانه است؟ یک دهم یعنی هر بک لینک حدوداً 100 هزارتومان. به نظر منصفانه می رسد. حالا اگر قیمت خرید هر بک لینک خارجی  معتبر با وجود اتوریتی +90 یک صدم قیمت های بالا باشد چطور؟

در حال حاظر در گیل سئو ، قیمت ثبت هر بک لینک ، بصورت رپورتاژ در سایت های خارجی ، (با احتساب تخفیف) فقط 10 هزارتومان محسابه می شود

تاثیرات خرید بک لینک خارجی چقدر است

خرید بک لینک معتبر خارجی از سایت های بین المللی و بزرگ دنیا که اتوریتی بالایی دارند ، سایت شما را به عنوان یک سایت ارزشمند نشان می دهد که در منابع موثق دنیا در خصوص آن صحبت شده و به آن لینک داده شده است. این مورد برای گوگل بسیار ارزشمند است و باعث مورد اعتماد قرار گرفتن سایت و محتوای آن می شود که در نهایت باعث افزایش ورودی و قرار گرفتن وب سایت در رتبه های برتر می شود.

چه زمانی تاثیر خرید بک لینک خارجی را می بینیم؟

در گیل سئو بسته های مختلف خرید بک لینک خارجی و معتبر وجود دارد و تاثیر هر کدام با دیگری متفاوت است. زیرا هر بسته ی بک لینک خارجی ، کمیت مختص به خود را دارد. و مورد دیگری که در تاثیرگذاری کمپین نقش دارد ، نوع لینک سازی لایه دومی است که با توجه به پلن انتخابی ، می تواند تاثیر گذاری را چند برابر کند. اما به طور پیش فرض ، تاثیر این کمپین ، بعد از 2 الی 3 ماه و برای پلن هایی که لینک سازی لایه دوم دارند ، بطور میانگین بین 1 الی 2 ماه نتایج (در جستجوی  گوگل و در سرچ کنسول) به صورت افزایش رتبه یا افزایش بازدید آشکار می شود. میزان رقابت کلمه ی کلیدی و رعایت سئوی داخلی و سئوی تکنیکال بصورت استاندارد در تاثیرگذاری کمپین تاثیر مستقیم دارد.

بک لینک خارجی برای کدام سایتها مناسب است؟

سایت های این کمپین لینک سازی ، سایت های بسیار معتبر و مورد اعتماد گوگل ، در دنیا هستند. بک لینک های بین المللی که در این کمپین قرار دارند دارای درصد اسپم بسیار بسیار پایین و کیفیت بسیار بسیار بالا دارند و به همین دلیل ، قطعاً اجرای این کمپین برای هر سایتی می تواند باعث رشد اعتبار آن شود وبا توجه به تجارب گذشته ، در واقع خرید بک لینک معتبر خارجی ، قطعاً سبب افزایش اعتبار هر وب سایتی می شود و نتایج مثبتی به همراه دارد.

کمپین خرید بک لینک خارجی گیل سئو ، بسیار امن است و ریسک جریمه آن صفر است. در این کمپین از یک محتوای کاملا فارسی و یونیک به همراه تصاویر مرتبط استفاده می شود و بک لینک ها ، دارای تناسب طبیعی انکرتکست و نوع لینک فالو / نوفالو هستند و تمامی موارد برای طبیعی سازی مدل لینک سازی در این کمپین لحاظ شده است. همه ی بک لینک های خارجی بصورت رپورتاژی و با محتوا و انکرتکست فارسی ، بر روی کلمات کلیدی شما ثبت می شوند که در امنیت کامل ، تاثیر مستقیم در رشد رتبه و افزایش بازدید کلمات خواهند داشت.

چه زبان هایی پذیرفته می شوند؟

ثبت بک لینک های خارجی با زبان فارسی و همه ی زبان های بین المللی امکان پذیر است. همچنین ثبت بک لینک خارجی با زبان فارسی ، دارای خدمات تهیه محتوا و سئوی محتوا نیز می باشد ؛ یعنی در صورتی که قصد اجرای کمپین با زبان فارسی را داشته باشید و محتوا نداشته باشید ، بدون هزینه ی اضافه ، یک محتوای کاملا یونیک با زبان فارسی و با تصاویر مرتبط برای شما در نظر گرفته می شود.