خرید رپورتاژ وبلاگی

ساخت وبلاگ کار آسانی است ، از این رو دریافت رپورتاژ وبلاگی ، از مرسوم ترین روش های دریافت بک لینک در بین وبمستران و صاحبین وب سایت های ایرانی است و معمولا به همین دلیل خرید رپورتاژ وبلاگی قیمت به صرفه ای دارد. وبلاگ ها پلتفرم های رایگان و خوبی هستند که با یک ثبت نام ساده اجازه فعالیت و دریافت بک لینک را به ما می دهند و خیلی از سایت های بزرگ که در حال حاظر رتبه های خوبی در نتایج دارند ، تعداد زیادی وبلاگ قدیمی دارند که در طول زمان روی آنها فعالیت کرده اند و در آنها برای سایت شان لینک سازی می کنند.

بهترین روش ثبت رپورتاژ در وبلاگ

بهترین روش برای دریافت بک لینک بلاگی ، درج محتوا بصورت رپورتاژ در وبلاگ های با سابقه طولانی است. و سخت ترین کار پیدا کردن یک بلاگ خوب و با سابقه ی قابل قبول برای خرید رپورتاژ وبلاگی است و سخت تر از آن ، ساخت یک وبلاگ معتبر و رشد دادن آن است زیرا این کار بسیار وقت گیر است و باید ماه ها وقت صرف ساخت آن کنید. شکی نیست که این همه وقت اگر صرف کار کردن روی سایت خودتان شود سود سود و بازدهی بسیار بیشتری دارد. هیچکس دوست ندارد روی سایت یک نفر دیگر ماه ها تولید محتوا کند آن هم فقط برای اینکه بعداٌ بتواند از آن لینک بگیرد.

رقبا باهوش هستند

هوش شرط موفقیت در رقابت است ؛ فرض کنید شما 6 ماه وقت صرف ساخت چند وبلاگ کرده اید که حالا از آنها برای یکی از صفحات خود لینک بگیرید و به فرض چند محتوای خوب می نویسید و چند رپورتاژ در این وبلاگها برای یکی از صفحات مهم سایت خود ثبت می کنید. این وبلاگ ها قطعاٌ ارزشمند هستند و لینک سازی در آنها باعث بهبود سئوی خارجی آن صفحه ی مهم از سایت شما می شود اما تصور کنید یکی از رقبای درجه اولِ شما به آسانی 100 رپورتاژ در 100 وبلاگ خوب با 100 محتوای اختصاصی درج کند ، آیا می توانید با او رقابت کنید؟

100 رپورتاژ در 100 وبلاگ با 100 محتوای اختصاصی؟!

شاید تعجب کرده باشید و به این مسئله فکر کنید که این کار چقدر طول می کشد؟ رقیب چند ماه وقت صرف این کار می کند؟ اصلا همچین چیزی ممکن است؟ در پارگراف اول به این مطلب اشاره شد :
خرید رپورتاژ بلاگی قیمت به صرفه ای دارد
شما می توانید ماه ها وقت صرف ساخت تعداد محدودی وبلاگ کنید یا با اختصاص مبلغ اندکی ، تعداد قابل توجهی رپورتاژ با کیفیت در وبلاگ های خوب و با محتوای اختصاصی بخرید. سرویس خرید رپورتاژ وبلاگی گیل سئو دارای هر سه شرط بالا است و در کنار کیفیت خوب ، قیمت بسیار به صرفه ای دارد. 100 رپورتاژ در 100 وبلاگ با 100 محتوای اختصاصی کوچکترین پلن خرید رپورتاژ بلاگی در پلن های این سرویس گیل سئو است.

چرا خرید رپورتاژ بلاگی؟

وبلاگ های بسیار خوبی در ایران هستند که بعضاً بیشتر ده سال سابقه فعالیت دارند و دامنه های این وبلاگ ها ، اتوریتی های فوق العاده ای طی این سالها بدست آورده اند. چهارتا از بهترین وبلاگ های ایرانی که وبلاگ های قدیمی هستند و قدمت و اعتبار بسیار خوبی دارند و طی سالها توانسته اند پایدار بمانند و کاربران بسیاری را به خود جذب کنند ، این وبلاگ ها هستند :

رپورتاژ های بلاگی با پیج اتوریتی خوبشان شناخته می شوند و اعتبار قابل قبولی را به صفحات لینک شده منتقل می کنند به همین دلیل خرید رپورتاژ وبلاگی می تواند سئوی خارجی شما را در حد قابل قبولی بهبود دهد و باعث افزایش دامین اتوریتی سایت شده و در نهایت اعتماد موتور های جستجو را جلب کند.

خرید رپورتاژ وبلاگی برای کدام سایتها مناسب است؟

خرید رپورتاژ بلاگی برای سایت های تازه تاسیس بسیار عالی است زیرا لینک سازی در وبلاگ ها کاری با خطر پنالتی کم است و دریافت این نوع رپورتاژ برای سایت تقریباً کاملا امن است. البته مواردی هست که حتماً باید در این مدل لینک سازی رعایت کرد. درج رپورتاژ در وبلاگ ها بسیار موثر است اما اگر یک سری نکات مخصوص به آن به خوبی رعایت شود. بسته های لینک سازی رپورتاژ بلاگی گیل سئو با رعایت اصول سئو و فرایند های بهینه سازی مخصوص وب فارسی ارائه می شود و به همین دلیل بر روی نتایج سایت های فارسی تاثیر بسیار خوبی دارد و رشد بسیار مناسبی را برای سایت شما به ارمغان می آورد.

سایر خدمات گیل سئو :