گیل سئو ؛ سئو به رنگ سبز

گیل سئو یک وب‌سایت خدماتی / آموزشی در حوزه کسب و کار و سئو است. هدف گیل سئو ارائه خدمات با کیفیت و به صرفه برای کسب رتبه های برتر و افزایش بازدید سایت است. مجموعه گیل سئو متشکل از یک تیم قوی از متخصصین سئوکار ، برنامه نویس ، نویسنده محتوا و استراتژیست سئو است که تحقق هدف اصلی مجموعه در قالب پروژه های سئو با هم همکاری می کنند.

شعار ما ، سئو به رنگ سبز است

همه ی سئو کار های ایران یا کلاه سفید هستند یا خاکستری یا کلاه سیاه ؛ اما ما در گیل سئو باور دیگری داریم. سئو یک مسیر طولانی و پررقابت است که با دشواری زیاد ، در هر لحظه شما را به تسلیم شدن تشویق می کند. ما ایمان داریم که روند سئو شدن یک سایت ، همانند روند سبز شدن بذر از خاک است ؛ با توجه به این دیدگاه ، سئوی واقعی به رنگ سبز است.

ما به خوبی وب فارسی را می شناسیم و به وب سایت های بسیاری در مسیر سبز شدن کمک کردیم.

چرا به رنگ سبز؟

ما تنها به سئویی ایمان داریم که در آن ، عنصر رشد وجود داشته باشد. از زمانی که بذر سایت کاشته می شود ، فرایند رشد شروع می شود. در این میان ، این بذر نیاز به رسیدگی منظم و حساب شده دارد. رساندن مواد مغذی و فراهم سازی شرایط مناسب برای رشد ، فرایندی شبیه به سئو کردن سایت دارد ؛ از این رو می توان گفت که فرایندی که همه جوانب رشد را به طور دقیق بررسی کرده و با برنامه ریزی و اتکا به تناسب و تعادل ، با عملکرد صحیح به هدف نهایی (یعنی به بار نشستن) ختم شود ، همان مسیری است که به سبز شدن منتهی می شود.

درخت شما هم شکوفه می دهد

گیل سئو باغبان است و با توجه به اینکه وب سایت شما در چه مرحله ای از رشد قرار دارد می تواند با هرس کردن و دفع آفات و کنترل و رساندن مواد مغذی به آن ، شما را به هدف نهایی که برداشت (یا همان بهره وری اقتصادی) است برساند. ما برای بررسی و کنترل وضعیت یک سایت از ابزارهای بسیار دقیق و نیروی کار خبره بهره می گیریم و مرحله به مرحله هر آنچه لازم است را به بذر می رسانیم تا شکوفا شود.

خدمات گیل سئو

<>

مشتریانی باغشان آباد شد

<>

برای شروع رشد ، می توانید از مقالات رایگان استفاده کنید. مقالات گیل سئو تماماٌ محتوای تخصصی و موشکافانه است که سئوی حرفه ای را از زوایای مختلف (از جوانه زدن تا به بار نشستن) به شما نشان می دهد.